seo pr, pozycjonowanie stron, promocja stron w internecie
Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron i sklepów internetowych opartych na CMS
Tworzymy zarówno proste strony zawierające kilka podstron z podstawowymi informacjami jak i bardzo skomplikowane i rozbudowane portale internetowe.
Strona internetowa jest tak powszechnym narzędziem marketingowym, że nie można sobie bez niej wyobrazić sprawnej komunikacji z klientem.

Ponadto jest jedną z najtańszych form reklamowych, gdyż opłata za stworzenie witryny jet jednorazowa i niewygórowana, emisja trwa nieprzerwanie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, koszt wyświetlania jest jednoznaczny z opłatą za serwer (około 70-150 PLN rocznie) i kosztem opłaty za domenę (60-120 PLN rocznie).

Nie istnieją tańsze rozwiązania.

Dzięki odpowiedniemu programowaniu strony, już na etapie jej tworzenia, wszystkie serwisy przez nas wykonane są przyjazne dla wyszukiwarek. W znaczący sposób wpływa to na dalsze postępowanie, związane z pozycjonowaniem i promocją strony w internecie.

Profesjonalna strona internetowa może dostarczać szereg narzędzi, przydatnych lub wręcz niezbędnych dla efektywnego prowadzenia firmy, takich jak: firmowe konta e-mail, sklepy on-line, rozbudowane formularze zamówień, systemy samodzielnego zarządzania treścią witryny (CMS), ułatwiające sprawną aktualizację.

Dzięki systemowi CMS możecie Państwo bez znajomości języka HTML:

  • szybko edytować i zmieniać treści strony www
  • łatwo rozbudowywać serwis dodając kolejne strony i istotne informacje
  • administrować serwisem z każdego miejsca na świecie
  • ograniczyć koszty i czas potrzebny do aktualizacji serwisu
  • wprowadzać informację z wyprzedzeniem


Strony internetowe tworzymy w oparciu o szczegółowe wytyczne klienta, aby witryna spełniła wszystkie Państwa oczekiwania, pracę rozpoczynamy od rozpoznania wymagań funkcjonalnych i estetycznych.

Prosimy zapoznać się z informacjami - Jak powstaje strona internetowa

 

Copyright by Agencja interaktywna WebPress. All rights reserved.

Pozycjonowanie.WebPress

Wypromuj również swoją stronę