seo pr, pozycjonowanie stron, promocja stron w internecie
Blog firmowy - aktualności
Dlaczego w sklepie brak konwersji? PDF Drukuj Email

Sprzedaż w sklepie internetowym - bariery konwersji. Dlaczego użytkownicy rezygnują z zakupu?

Zanim zaczniesz analizować swój sklep lub każdą inną stronę internetową zapomnij o "ruchu", lajkach, czy pozycji w Google. Zapomnij tylko na chwilę, bo to podstawa - bez odwiedzających nie ma sprzedaży. Jednak nim zaczniesz analizować ruch, sprawdź listę poniżej.

 

Więcej…
 
Jak prowadzić sklep internetowy? PDF Drukuj Email

Sklep internetowy charakterystyka

W poniższym wpisie sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje dotyczące rynku e-commerce z naciskiem na strukturę i charakterystykę prowadzenia sklepu w internecie. Postaramy się odpowiedzieć na pytania typu: Co warto robić by zwiększyć sprzedaż? Jakie grupy produktów się sprzedają? Jak postępuje klient i co mu pomaga, a co przeszkadza? Opiszemy błędy popełniane przez sprzedawców. Czas na e-handel w pigułce! :-)

Więcej…
 
Co to jest pozycjonowanie? PDF Drukuj Email

Nie da się sprzedawać bez osób zainteresowanych naszą ofertą. Jeżeli zamierzasz zarabiać na witrynie internetowej powinieneś istnieć w wyszukiwarkach z których korzysta 97% użytkowników sieci, czyli Twoich potencjalnych Klientów. Pozycjonowanie to szereg działań mających na celu skuteczne promowanie strony internetowej ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie to nowoczesna forma marketingu skupiająca się na wpływaniu na wyniki wyszukiwania. W chwili obecnej jest to najskuteczniejsza i najbardziej korzystna (stosunek kosztów do zysków) forma promocji w internecie.

 

Więcej…
 
Czego Klient szuka na stronie WWW? PDF Drukuj Email

Polacy na stronach internetowych firm najczęściej poszukują informacji o cenach lub usługach i zakresie działalności przedsiębiorstwa – wynika z badania Millward Brown SMG/KRC . Najczęstszym problemem, z jakim spotykają się konsumenci, są natarczywe reklamy, które uniemożliwiają pełne zapoznanie się z treścią firmowych witryn internetowych.

 

Więcej…
 
Jak powstaje strona internetowa? PDF Drukuj Email
Info I: ? L: ? LD: ? I: ? Rank: ? Age: ? I: ? whois source Robo: ? Sitemap: ? Rank: ? Price: ? Density

Alchemia WWW jest prosta
Chcesz założyć stronę www? Firmową, prywatną, stronę stowarzyszenia lub innej organizacji?
Chcesz pokazać się światu w sieci? Warto to zrobić! Możesz dotrzeć nawet do kilku tysięcy osób dziennie dzięki dobrej stronie www.

Pomysł i treść
Najpierw powinieneś jasno określić, co chcesz umieścić na swojej stronie, o czym informować, jakimi obrazami wzbogacić treść - to Twoja strona, nikt za Ciebie tego nie zrobi (choć to też jest możliwe), ale przecież to Ty wiesz najlepiej, co tam powinno być, to Ty najlepiej znasz swój biznes.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

Copyright by Agencja interaktywna WebPress. All rights reserved.

Pozycjonowanie.WebPress

Wypromuj również swoją stronę